F.H.U Wiśniewski

Wtorek, 29 Wrzesień 2020

TransportRolnictwoKontakt

Transport

Od początku istnienia firmy naszym mottem było i jest zadowolenie oraz dobro Klienta. Dlatego gwarantujemy wysoki poziom usług, terminowość i niezawodność w ich wykonywaniu. W trosce o powierzony nam towar wyposażyliśmy auta w systemy GPS, naczepy-chłodnie w termografy, a wszystkich kierowców w telefony, by na bieżąco można było kontrolować przebieg transportu. Oczywiście Państwa ładunek jest także dodatkowo przez nas ubezpieczony. Nasz tabor systematycznie dostosowywany jest do potrzeb Klientów i rozwijającego się rynku transportowego. Nasi spedytorzy i kierowcy nieustannie podnoszą swoje kompetencje zawodowe.

Posiadamy wszelkie niezbędne licencje zezwalające na wykonywanie transportu, spedycji krajowej i międzynarodowej oraz odpowiednie certyfikaty weterynaryjne.

W naszej firmie stawiamy na doświadczenie, ale nie zapominamy także o obowiązku kształcenia młodzieży. Pod czujnym okiem kierowców z długoletnim stażem pracy, dajemy też szansę młodym kierowcom, chcącym nabyć niezbędnego do pracy w tym zawodzie doświadczenia praktycznego.

Zapraszamy chętne do współpracy firmy do kontaktu z nami, a naszym długoletnim Klientom chcielibyśmy w tym miejscu jeszcze raz podziękować za obdarzenie nas zaufaniem.

© 2020 FHU Wiśniewski
Start | Usługi dla rolnictwa | Transport | Kontakt | Praca


Projekt i wykonanie: Next Solutions Sp. z o.o.