F.H.U Wiśniewski

Wtorek, 4 Sierpień 2020

TransportRolnictwoKontakt

Skup i sprzedaż mleka

Firma FHU "Wiśniewski" powstała w 1993 roku.

Siedziba firmy mieści się w Makówcu k/Lipna, lecz teren naszego działania obejmuje Polskę.

Zapraszamy wszystkich producentów mleka. oferujemy atrakcyjne ceny mleka w skupie, terminowe zapłaty za mleko jak również fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Rzetelną ocena mleka odbywa się w laboratorium naszej firmy. Odbiór mleka jest autocysternami z aparaturą pomiarową.

Dbałość o wysoką jakość surowca zawsze była dla nas sprawą najwyższej wagi, dlatego współpracujemy z wiodącymi na krajowym rynku mleczarniami, które legitymują się niezbędnymi certyfikatami i pozwoleniami świadczącymi o wysokiej jakości produktów, pozwalającymi na eksport wyrobów do krajów UE i innych krajów nie będących członkami UE.

Nasze mleko spełnia wymagania ustalone dla klasy ekstra, najwyższej klasy jakościowej. Oznacza to, iż mleko surowe jest naturalne, niepozbawione tłuszczu, nierozcieńczone wodą i nieuzupełnione żadnymi środkami chemicznymi, lub innymi substancjami, jest też ono pod stałą kontrolą mikrobiologiczną i zgodnie z rozporządzeniami nie zawiera w 1 mililitrze więcej niż 100.000 drobnoustrojów i 400.000 komórek somatycznych. Jest produkowane w gospodarstwach będących pod nadzorem weterynaryjnym i spełniające podstawowe wymagania sanitarne.

© 2020 FHU Wiśniewski
Start | Usługi dla rolnictwa | Transport | Kontakt | Praca


Projekt i wykonanie: Next Solutions Sp. z o.o.